LinkedIn Twitter Facebook Email Print
Risk. Reinsurance. Human Resources.

Aktualności

Demo Webinar

Zarejestruj się na webinar i dowiedz się, jak w prosty sposób przeprowadzić badanie zaangażowania i satysfakcji pracowników. Poznaj nowoczesną platformę online do pracy z wynikami badania. 
Zapisz się już dzisiaj! 

Wydarzenie w Krakowie

Kolejne spotkanie w ramach „Work Different Roadshow” odbyło się 13 marca. W pełnym inspiracji wydarzeniu nt. nowych sposobów pobudzania efektywności wzięło udział ok. 80 uczestników. Kolejne wydarzenie już niebawem w Trójmieście.

Czy jest najlepszy moment na przeprowadzenie badania zaangażowania?

„Często słyszymy od Państwa obawę, czy to dobry moment na przeprowadzenie badania zaangażowania w firmie” – na podstawie doświadczeń i obserwacji Aon nasz ekspert wyjaśnia, na co zwrócić uwagę planując termin badania.

Wydarzenie w Krawkowie 13 marca

Kolejne spotkanie w ramach „Work Different Roadshow” odbędzie się już 13 marca w Krakowie. Przed nami dzień pełen inspiracji, podczas którego poszukamy nowych sposobów pobudzania produktywności i efektywności pracowników.

Angażujące środowiska pracy

Przeczytaj interesujący wywiad z Jakubem Bierzyńskim i Moniką Cynarską z OMD Poland, który ukazał się na portalu HRNews. OMD Poland to jeden z laureatów programu Aon Best Employers 2018.