LinkedIn Twitter Facebook Email Print
Risk. Reinsurance. Human Resources.

Dlaczego warto

Ponad 50 lat doświadczenia Aon w badaniach poparte opinią 15 milionów pracowników na całym świecie pokazuje, że Najlepsi Pracodawcy to organizacje osiągające dodatkową przewagę konkurencyjną i sukces biznesowy oparty na zaangażowaniu pracowników.​

86%

wyższy wzrost ze sprzedaży niż w firmach osiągajacych wskaźnik zaangażowania na średnim poziomie

71%

wyższy wzrost przychodu operacyjnego niż w firmach osiągajacych wskaźnik zaangażowania na średnim poziomie​

4x

wyższy wzrost ze sprzedaży niż w firmach o najniższym wskaźniku zaangażowania

1. Zostań doceniony za osiąganie ponadprzeciętnych wyników

Zdobycie certyfikacji Aon Best Employers przez organizację oznacza bycie rozpoznawalnym jako ponadprzeciętna firma. Wyróżnienie wiąże się z wysoką satysfakcją pracowników ze środowiska pracy, a szczególnie z aspektami, które odpowiadają za osiąganie sukcesów przez organizację: wysokim zaangażowaniem pracowników, zwinnością biznesową, angażującymi liderami i orientacją na ludzi.

2. Wpłyń pozytywnie na morale i wzmocnij reputację firmy

Nasze doświadczenia pokazują, że zdobycie tytułu Najlepszego Pracodawcy pozytywnie wpływa na morale pracowników – wzmacnia pewność siebie i dumę pracownika z bycia częścią organizacji. Wpływa również pozytywnie na reputację marki wśród klientów, inwestorów i potencjalnych pracowników – umacnia Twoją pozycję na rynku jako pracodawcy, by pozyskiwać najlepszych ludzi.

3. Wzmocnij swoją markę nie tylko w kraju, ale i na świecie

Aon Best Employers to jeden z największych programów, który umożliwia budowanie marki organizacji na wielu rynkach – w krajach, regionach i na świecie.

4. Porównuj się z najlepszymi

Wyniki Twojej organizacji porównywane są do wyników najlepszych organizacji według bazy 
Aon. Dostępne dane to najbardziej rzetelna baza, oparta na informacjach zebranych od ponad 15 milionów pracowników z prawie 100 rynków na całym świecie.

5. Zdobądź dostęp do rzetelnych i szczegółowych danych

Uczestnicy programu otrzymają dostęp do rzetelnych i szczegółowych danych dostarczanych na nowoczesnej platformie do raportowania wyników online. Pozwolą one na lepsze zrozumienie opinii pracowników i postrzegania kategorii środowiska pracy oraz kluczowych obszarów do poprawy wyznaczających kierunek dalszych działań.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o metodologii badawczej Aon i przetestować platformę online z wynikami, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i odpowiemy na Twoje pytania