10_lat_Baner_na_www_Statyczny

10-ta jubileuszowa Gala “Najlepszych Pracodawców”

Rok 2015 jest dla nas szczególny: nasz Program „Najlepsi Pracodawcy” ma już 10 lat, jednocześnie świętujemy 20-tą rocznicę działalności doradczej na polskim rynku .

W tym czasie stworzyliśmy prężny zespół znanych i cenionych ekspertów budowania zaangażowania oraz Program „Najlepsi Pracodawcy” – największy i najbardziej kompleksowy program badania zaangażowania pracowników w Polsce. Od 2005r. przeprowadziliśmy ponad 750 badań, w których wypowiedziało się ponad 320 000 osób. Tytułem „Najlepszy Pracodawca” wyróżniliśmy 107 firm, potwierdzając ich przynależność do elitarnego grona organizacji odnoszących sukces biznesowy i jednocześnie będących angażującym miejscem pracy.

Dziękujemy Państwu za 10 lat współtworzenia Programu.

Dziękujemy za dwie dekady projektów doradczych, wspólnego poszukiwania rozwiązań, wzajemnych inspiracji i pomysłów na przełamywanie barier w budowaniu zaangażowania.

Zaangażowani pracownicy pomagają firmie w odniesieniu sukcesu biznesowego. Wszak wyniki nie biorą się „z sufitu”, realizują je … ludzie. I to z coraz większym powodzeniem w firmach działających w Polsce!

A 10-ta Gala Programu „Najlepsi Pracodawcy” już za nami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą tegorocznych Najlepszych Pracodawców.

Zespół Aon Hewitt