LinkedIn Twitter Facebook Email Print
Risk. Reinsurance. Human Resources.
AON 065

1. Przeprowadź proste i szybkie badanie zaangażowania i satysfakcji pracowników w Twojej firmie

Przyznając tytuły Aon Best Employers używamy najbardziej wiarygodnej miary – pracodawców w badaniu kwestionariuszowym oceniają sami pracownicy. W celu przeprowadzenia badania będziesz współpracował z ekspertami Aon, którzy pomogą w prostym zaprojektowaniu badania przy zastosowaniu sprawdzonego kwestionariusza oraz doradzą na każdym etapie projektu. Zbieranie danych odbywa się aż w 6 miesiącach w roku. Zobacz szczegóły harmonogramu

Chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji badania? Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i odpowiemy na Twoje pytania. Skontaktuj się z konsultantem Aon

2. Eksperci Aon przeanalizują wyniki Twojej firmy

Tytuł Najlepszego Pracodawcy może zdobyć firma zatrudniająca już od 50 osób. Eksperci Aon przeanalizują wyniki badania i sprawdzą, czy kwalifikują one Twoją firmę do otrzymania tytułu.

3. Otrzymasz kompleksowe i rzetelne dane

Wyniki Badania Zaangażowania zawierają wskaźnik zaangażowania, wyniki dla kategorii, analizę priorytetów, komentarze otwarte, możliwość analizy danych po jednostkach organizacyjnych i przedziałach demograficznych. Otrzymasz dostęp do wyników online z możliwością generowania raportów.

Raport Wyróżników Najlepszych Pracodawców – w skład raportu wchodzą wyniki organizacji dla wskaźnika zaangażowania i trzech indeksów Aon Best Employers oraz porównania do benchmarków. Z raportu dowiesz się, czy zdobyłeś tytuł Najlepszego Pracodawcy.

4. Podziel się sukcesem

Do Ciebie należy decyzja kiedy i w jaki sposób chcesz komunikować zdobycie tytułu Najlepszego Pracodawcy. Eksperci Aon dostarczą materiały, które wesprą Twój proces komunikacji, jak również zaoferujemy różne formy interesującej promocji. Co roku wręczamy również statuetki wyróżnionym tytułem firmom.
Jeżeli nie udało Ci się zdobyć tytułu Aon Best Employers skorzystaj z wyników badania zaangażowania oraz wyróżników Najlepszych Pracodawców, aby zidentyfikować kluczowe obszary do poprawy i stworzyć strategię działania.

Warunki uzyskania tytułu Najlepszego Pracodawcy

Zatrudnienie

Zatrudnienie minimum 50 pracowników

Wyniki

Uzyskanie wyników na odpowiednim poziomie zgodnie z metodologią badawczą Aon

icon-3-3

Liczba respondentów

Uzyskanie minimalnej liczby respondentów badania potwierdzającej rzetelność wyników (Na podstawie liczby pracowników zapraszanych do badania eksperci Aon wyliczą min. próg dla Twojej firmy. Przykładowo, jeżeli firma zatrudnia 250 osób, min. liczba respondentów to 151 osób)