LinkedIn Twitter Facebook Email Print
Risk. Reinsurance. Human Resources.

Nasz zespół

Agata_Nagorska_foto 111

Agata

Nagórska

Menedżer Programu

agata.nagorska@aon.com
+48 664 713 173

Aneta_Michalska_foto 1

Aneta

Michalska

Opiekun Klienta

Patrycja

Sadullah

Opiekun Klienta

Umów spotkanie ONLINE

Ekspert Aon skontaktuje się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie, aby opowiedzieć o programie Najlepsi Pracodawcy, zaprezentować funkcjonalnoś platformy do analizowania wyników badania oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.


Loading the booking application...

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz. Ekspert Aon skontaktuje się z Tobą.

Obowiązkowe pola do wypełnienia*

Tak, chcę otrzymać więcej informacji o programie Aon Najlepsi Pracodawcy

Prosimy o wypełnienie danych kontaktowych

Imię *

Nazwisko *

Stanowisko *

E-mail *

Numer kontaktowy

Prosimy o wypełnienie danych kontaktowych firmy

Nazwa firmy *

Liczba pracowników

Zgadzam się na otrzymywanie od Aon Sp. z o.o. informacji handlowych, także dotyczących osób trzecich, z którymi Aon Sp. z o.o. współpracuje, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej wskazanych w formularzu.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Aon Sp. z o.o. podanych w formularzu danych osobowych w celach informacyjno-reklamowych, dotyczących produktów lub osób trzecich, z którymi Aon Sp. z o.o. współpracuje.*

Administratorem danych osobowych jest Aon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-807, w Al. Jerozolimskich 96. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzulach zgody powyżej, oraz w celu zawarcia i wykonania umowy między Aon Sp. z o.o. a osobą podającą dane, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług Aon Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.