Najlepsi Pracodawcy 2015

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nagrodziliśmy Najlepszych Pracodawców 2015 roku!

W tegorocznej edycji konkursu zwycięzcami w kategorii przedsiębiorstw bardzo dużych zostały firmy: Grupa LUX MED, Intel Technology Poland, Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A., w kategorii dużych firm zwyciężyły: Grupa Pracuj S.A., NUTRICIA Polska Sp. z o.o., Liberty Ubezpieczenia, Marriott  natomiast w kategorii małych i średnich – ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, Blue Media S.A., LeasePlan Fleet Management Polska, RST.

W tym roku po raz pierwszy w historii przyznano również wyróżnienia specjalne, które trafiły do następujących firm: Grupa Pracuj S. A., mBank SA, Pramerica Życie TUiR SA, Grupa PZU, Grupa NEUCA. Firmy te zostały nagrodzone za konsekwentne budowanie angażującego środowiska pracy w Polsce.

 

 aon-np-poziom

Informacja prasowa do pobrania:

Najlepsi Pracodawcy 2015

Engagement for the Real World – jak sprawić, żeby zaangażowanie stało się faktem?

Zaangażowanie pracowników jest jednym z fundamentów strategii biznesowej organizacji – bez zaangażowanych ludzi nie ma wyników. Może być również źródłem trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku. Jak się zabrać za jego budowanie –czyli jak zaplanować strategię budowania zaangażowania?

Koncepcją Engagement for the Real World Aon Hewitt – polski oddział firmy będącej światowym liderem doradztwa i rozwiązań outsourcingowych w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim –   rozpoczyna kolejne 10-lecie badawczej i doradczej współpracy z firmami na polskim rynku. Dzięki prowadzonemu od 2005 r. programowi „Najlepsi Pracodawcy” eksperci Aon Hewitt wiedzą, które metody są skuteczne i „ponadczasowe”, a które są hitem, ale … jednego sezonu.

 

Jakie wyzwania czekają nas w przyszłości?

Mimo, że 2/3 firm świadomie pracujących z zaangażowaniem stawia sobie konkretne cele związane ze wzrostem zaangażowania, nie wszystkim z roku na rok udaje się zwiększać motywację pracowników. Jako główne przeszkody na tej drodze wskazują: złożoność struktur organizacyjnych, umiejętności przywódcze, brak kultury pracy nad zaangażowaniem.

Jak je przezwyciężać? Jak skutecznie podejść do procesu budowania zaangażowania, tak, aby osiągnać jak największy zwrot z inwestycji? Wyróżniliśmy sześć elementów, które porządkują działania skierowane na tworzenie angażującego środowiska pracy.

Dowiedz się więcej!

20 lat Aon Hewitt w Polsce i 10 lat Programu Najlepsi Pracodawcy

W październiku 2015 roku polski oddział Aon Hewitt – firmy będącej światowym liderem doradztwa i rozwiązań outsourcingowych w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim – świętuje 20 urodziny. Jubileusz zbiega się z 10-leciem Programu Najlepsi Pracodawcy (PNP), którego pierwszą edycję w Polsce przeprowadziła firma Hewitt Associates w 2005 roku. Hewitt Associates od 2010 r. wchodzi w skład globalnej, notowanej na nowojorskiej giełdzie korporacji Aon plc (NYSE: AON)

Więcej informacji

 

Informacje prasowe do pobrania:
Gala Najlepszych PracodawcówZmiana wizualizacji programu

 

Kontakt dla mediów

Klaudia Szymańska

Klaudia.Szymanska@aonhewitt.com